O firmie

Historia Firmy „ELPLAST” sięga 1968 roku.

Początkowa działalność firmy ograniczona była do wykonywania podzespołów oprawek do lamp z bakelitu, aż do 1989 roku, kiedy to zaczęto produkcję oprawek na gwint Edisona E-14 i E27.

Nasza siedziba mieści się w Barwałdzie Dolnym 46

Wkrótce potem ELPLAST stał się liczącym w kraju producentem oprawek do lamp.

A obecnie jesteśmy jedyną Polską firmą produkującą oprawki lampowe. Blisko 30 lat doświadczeń daje nam znaczącą wiedzę technologiczną w kluczowych dla nas procesach produkcyjnych, a posiadając szeroką gamę oprawek, oraz akcesorii do lamp jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania producentów oświetlenia. Firma skutecznie kilka razy starała się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, co pozwoliło na wprowadzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Każdy nasz produkt jest zgodny z obowiązującymi normami europejskimi i posiada stosowne Certyfikaty Bezpieczeństwa CE. W tym zakresie od lat współpracujemy z Akredytowaną Jednostką Certyfikującą Wyroby Elektryczne BBJ-SEP, gdzie wykonujemy testy i badania. Zmieniająca się na rynku sytuacja, co do wymogów jakościowych zmusza firmę do zwiększenia wysiłków mających na celu zaoferowanie naszym klientom jeszcze lepszego produktu i lepszej obsługi. Jesteśmy gotowi podjąć to zadanie i być zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Zapraszamy Państwa do współpracy na bazie informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej.

Niech będzie to pierwszy krok do wieloletniej i owocnej współpracy...